Mím

Mám​ ❤️ pomáhám

a

Mám ❤️ pomáhám- drobné aukce

Dvě skupinky, jeden společný cíl.

Slíbili jsme Vám, že budeme pomáhat dál, a tak bychom Vás rádi seznámili s novým konceptem pomoci od Oliverka. Seznamte se s novými názvy Mám​ ❤️ pomáhám a Mám ❤️ pomáhám- drobné aukce aneb "Oliverek pomáhá", a tím předává štafetu na podporu dalším dětem, které naši pomoc také potřebují!

 

Oliverek díky Vám všem do svého cíle došel. V uplynulých měsících jsme si několikrát díky Vaší neuvěřitelné podpoře jasně uvědomili, že když se spojíme, i zázraky jsou možné.

Rozhodli jsme se využít krásného potenciálu těchto skupinek a chceme společně s Vámi pomáhat dalším dětem, které potřebují naši pomoc tak, aby měly naději na lepší život!❤️

Vždy vybereme jedno konkrétní dítě s nelehkým osudem a pomůžeme mu vysbírat částku na určitý typ podpory, kterou v daný okamžik potřebuje nejvíce (operace, kompenzační pomůcky, rehabilitační pobyt apod.)

Děti a projekty, které budeme podporovat vybírá Olího tým na základě doporučení a tipů, které nám můžete zaslat na e-mail: Mam.srdce.pomaham@seznam.cz

 

 

A komu teda aukce pomáhájí?

❤️ MICHALKA ❤️
Míša je skoro 2 léta holčička, která se narodila s rozštěpem páteře a tzv.golfovou nožičkou. Díky Vám jsme získali potřebnou částku, a to 371 000Kč, na operaci ve Vídni a s tím spojené rehabilitace a pomůcky.
Přejeme ji hodně zdravíčka 🍀

Michalky příběh naleznete zde:
www.nadejepromichalku.cz
nebo na Facebooku - Neděje pro Michalku
https://www.facebook.com/Naděje-pro-Michalku-2762420353983118/

❤️ VIKTORKA ❤️
Viky je 5 letá slečna se spinální svalovou atrofií (SMA), která díky Vám bude moci podstoupit hypoterapie, rehabilitace a pořídit různé pomůcky. Podařilo se vybrat krásných 100 000 Kč.
Přejeme jí hodně štěstí a zdraví 🍀

Viktorky příběh naleznete zde:
www.nadejeproviktorku.cz
nebo na Facebooku - Naděje pro Viktorku https://www.facebook.com/groups/513944775479465/?ref=share

❤️ LUCINKA ❤️ 

Dnes již 3,5 letá holčička, která se bohužel narodila nevidomá a mentálně postižená. Pomohli jsme pro ní vybrat 8 400 Kč, které jí chyběly, aby mohla absolvovat intenzivní 10ti denní cvičení, které jí pomůže protáhnout její ležící tělíčko.
Přejeme jí hodně štěstí 🍀

Lucinky příběh naleznete zde: https://www.donio.cz/pribeh/36-rehabilitace-pro-lezici-nevidomou-lucinku#obsah

❤️ BARUNKA ❤️
Tato 5 letá holčička, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou se díky Vám se může zúčastnit delfinoterapie na Ukrajině.

Barunce přejme, aby si lekce s delfínky užila a hodně štěstí 🍀
Více info nalezněte zde: https://www.donio.cz/pribeh/38-barunka-potrebuje-delfinoterapii#obsah
nebo na Facebooku - Světlo pro Barunku https://www.facebook.com/Světlo-pro-Barunku-246929196167984/

❤️ NATÁLKA ❤️
Naty je 7 letá slečna, která se potýká s těžkým genetickým postižením mozku, které jí způsobuje epileptické záchvaty.
Vybranou částkou 12 000 Kč jsme jí přispěli na klimatizaci bez vnější jednotky do jejich podkrovního bytu, kde jí velká horka spouští záchvaty.
Přejeme jí hodně zdravíčka 🍀

Příběh Natálky naleznete zde: https://patrondeti.cz/pribeh/natalce-na-leto-bez-epileptickych-zachvatu

❤️ ADÁMEK ❤️
Narodil se vzácnou vrozenou vadou, která postihuje jeho močové cesty, včetně pohlavního orgánu. Ve svých 3,5 letech má za sebou řadu operací a další bohužel před sebou, navíc má i problémy s nožičkama.
Adámek díky Vám bude moci využít hipoterapie - speciální terapie s koňmi, která je vhodná na jeho problémy s kyčlema. Další peníze půjdou na nákup hygienických potřeb.

Vybralo se 7550Kč, které mu chyběly. 🙂
Přejeme mu hodně štěstí a zdraví 🍀

https://znesnaze21.cz/sbirka/adamek-ma-vzacnou-vadu-prispejme-mu-na-hipoterapii?fbclid=IwAR2vcJRrUTaZctH1HA7GowDhloJ2cXrs6VTQHS9av8jUxUHBWR4rPPuQ3L0

❤️ DOMINIČEK ❤️
Domča je 5 letý bojovník se vzácnou diagnózou. Jako jediný v ČR má mutaci genu GRIN1 třetího stupně, která způsobuje mnoho problémů jako mentální retardaci, epilepsii, distrofii, poruchu zraku a sluchu a další.
Díky Vám se podařilo získat celkem 341 000 Kč, které maminka použije na pořízení nového auta s rampou, kam se bude konečně vejít vozíček a speciální kočárek a dále na pomůcky pro Dominička.

Celý jeho příběh naleznete zde:
https://www.dobrasrdce.cz/inpage/dominicek?fbclid=IwAR25cjQaucHnxFK8esKZxlgOGWM-ONd3fb_ZHYTjlGnmhcCSzqkjGnEyo-g

Hodně štěstíčka a zdravíčka. ❤️

❤️ JAROUŠEK ❤️
Narodil se s těžkým kombinovaným postižením. Má dětskou mozkovou obrnu a hydrocefalus, který se projevuje hromaděním mozkomíšního moku v mozku. Nechodí, pohybuje se na invalidním vozíku, nemluví a nosí plenky. Napít se dokáže jen s pomocí injekční stříkačky. Také je bohužel nevidomý, má ale silně vyvinutý sluch.

Pomohli jsme mu dovybrat potřebné peníze na to, aby mohl jet v létě na tábor s dětmi s podobným handicapem a aby s sebou mohl mít svého osobního asistenta.
Tábor už má Jaroušek zařízený a už se moc v srpnu těší na jiné prostředí a další děti. 🙂
Přejeme mu hodně zdravíčka a ať se mu na táboře líbí. 🍀

Příběh Jardy naleznete zde:
https://www.jarecek.cz/
https://patrondeti.cz/pribeh/letni-tabor-pro-jardu-jeho-asistenta-0?fbclid=IwAR0PY8ceBFfiAKK1XbVUnuOtP1ysM9zT6ZDUuERzKCPi91gu5_8lUv7nazg

❤️ NICOLAS ❤️
Nicolásek je 6 letý kluk s mozkovou obrnou, mentální retardací, epilepsií, poruchou řeči a má problémy se soustředěním.
Jako každé dítě má i on své sny, chtěl by si alespoň jednou v životě zaplavat s delfíny na tzv. delfinoterapii.

Díky Vám se mu podařila vybrat potřebná částka a svůj sen tak bude moci Niky uskutečnit 😍
Přejeme mu hodně zdravíčka a rozzářená očička, až delfínky spatří 🍀🐬

Jeho celý příběh si můžete přečíst zde:
https://znesnaze21.cz/sbirka/delfinoterapie-pro-bojovnika-nicolase?fbclid=IwAR1-GdSphmp2RkfNmBxLyEbt9RlEenVhPNFQ4ZTBVeDzVaRh17EFlQqjSBw

❤️ CHLAPCI KOLÁČKOVI ❤️
Trojčátka Olda, Vojta a Davídek se narodily předčasně, už ve 28. týdnu těhotenství. Všichni tři chlapci jsou kvůli tomu trvale připoutáni na vozíček a trpí řadou přidružených nemocí.

Jejich příběh najdete na stránce: http://www.trojcata-kolackovi.cz/

Pro pomoc prosím posílejte penízky na transparentní účet: 115-3520510227/0100 s variabilním symbolem 333

Díky Vám se klukům vybralo na nákladné rehabilitace, které jsou pro ně velmi důležité a pomáhají jim od bolesti a ztuhlých svalů

                       Děkujeme všem, kdo mají

a pomáhají dál

© 2020 Naděje pro Oliverka

Adresa

742 56, okres Nový Jičín

hoferova.radka@seznam.cz