NADĚJE PRO OLIVERKA

Oliverkovy cesty s nemocí SMA

SBÍRKA JE U KONCE!

 

Z celého srdce děkujeme všem, kdo se zapojili do pomoci!

CELKEM VYBRÁNO:

53 710 005 Kč

Chceme Vás upozornit, že v žádném případě zákon o veřejných sbírkách neumožňuje vracet dary z transparentního účtu. Pokud Oliverkovi zdravotní pojišťovna genovou terapii uhradí, darovaná finanční částka bude využita na následnou Oliverkovu péči a pro další děti nemocné spinální svalovou atrofií.

Všechny dary do sbírky jsou odčitatelná položka od základu daně. 

Potvrzení o přijetí daru k daňovému odpočtu Vám, po vyplnění formuláře, ráda vystaví o.p.s. Život dětem.

 

 

Sbírka je prováděna pod záštitou o.p.s. Život dětem, sbírkové povolení: Č.j. S-MHMP/988162/2014

2.jpg

Jmenuji se Oliver Kovalský a mám rok

a půl, narodil jsem se s progresivním genetickým onemocněním - Spinální

svalovou atrofií 1.typu (SMA1).

 

Během prvního roku svého života jsem prodělal dva těžké zápaly plic a jedno dechové selhání, kdy mě rodiče opravdu jen tak tak stihli dopravit do nemocnice. Dohromady jsem s maminkou strávil skoro 5 měsíců ve 4 různých nemocnicích. Po prvním zápalu plic mi doktoři udělali tracheostomii a po druhém zápalu jsem skončil upoutaný na domácí umělou plicní ventilaci,

na které jsem stále, téměř 24 hodin denně.

Dva týdny. Dva týdny úmorné práce. Dva týdny potu, telefonů, ježdění, natáčení, stříhání a ponocování. Hromada hádek a neshod, několik psychických a jeden fyzický kolaps, několik zklamání, ale i spousta radosti, nových známostí a přátelství. To vše stojí za tímto dokonalým projektem, který pomáhá.

 

Děkujeme Michaelovi Řezáčovi z firmy Tarespa a Danielovi Momany z Momany Production, ale i všem ostatním, kdo se na tomto projektu jakkoliv podíleli. 

detkse.jpg

Další podporou Oliverka jsou nádherná trička „Máš nás, Oli“, která je možné v limitované edici zakoupit na e-shopu. Nabídka bude aktualizovaná a doplňovaná o další zajímavé předměty. Celý výtěžek z tohoto prodeje putuje na Oliverkův transparentní účet.