NADĚJE PRO OLIVERKA

Oliverkovy cesty s nemocí SMA

SBÍRKA JE U KONCE!

 

ČPZP schválila Oliverkovi úhradu léčby.

 

Z celého srdce děkujeme všem, kdo se zapojili do pomoci!

Díky Vám všem se podařilo vybrat neuvěřitelnou částku,

která bude rozdělena na pomoc dětem s atrofií, dystrofií a dalšími závažnými onemocněními.

Část peněz si ponecháme na potřeby Oliverka.

CELKEM VYBRÁNO:

52 870 615 Kč

Chceme Vás upozornit, že v žádném případě zákon o veřejných sbírkách neumožňuje vracet dary z transparentního účtu. Pokud Oliverkovi zdravotní pojišťovna genovou terapii uhradí, darovaná finanční částka bude využita na následnou Oliverkovu péči a pro další děti nemocné spinální svalovou atrofií.

Oli oslaví své druhé narozeniny za:

Jmenuji se Oliver Kovalský a mám rok

a půl, narodil jsem se s progresivním genetickým onemocněním - Spinální

svalovou atrofií 1.typu (SMA1).

 

Během prvního roku svého života jsem prodělal dva těžké zápaly plic a jedno dechové selhání, kdy mě rodiče opravdu jen tak tak stihli dopravit do nemocnice. Dohromady jsem s maminkou strávil skoro 5 měsíců ve 4 různých nemocnicích. Po prvním zápalu plic mi doktoři udělali tracheostomii a po druhém zápalu jsem skončil upoutaný na domácí umělou plicní ventilaci,

na které jsem stále, téměř 24 hodin denně.

Dva týdny. Dva týdny úmorné práce. Dva týdny potu, telefonů, ježdění, natáčení, stříhání a ponocování. Hromada hádek a neshod, několik psychických a jeden fyzický kolaps, několik zklamání, ale i spousta radosti, nových známostí a přátelství. To vše stojí za tímto dokonalým projektem, který pomáhá.

 

Děkujeme Michaelovi Řezáčovi z firmy Tarespa a Danielovi Momany z Momany Production, ale i všem ostatním, kdo se na tomto projektu jakkoliv podíleli. 

Další podporou Oliverka jsou nádherná trička „Máš nás, Oli“, která je možné v limitované edici zakoupit na e-shopu. Nabídka bude aktualizovaná a doplňovaná o další zajímavé předměty. Celý výtěžek z tohoto prodeje putuje na Oliverkův transparentní účet.

© 2020 Naděje pro Oliverka

Adresa

742 56, okres Nový Jičín